Saç Ekiminde Doğal Görünüm


Saç ekimi operasyonunda doğal bir görünüm elde etmek için yapılacak birkaç işlem vardır. Bunlardan bir tanesi kişiye göre belirlenen işlemdir. Bu işlem doğru seçilmelidir. Saçın doğal biçimine uygun olmalı ve doğru açıda yerleştirilmiş olmalıdır. Bu uygulamalar doğru olursa saç güzel bir derecede doğal bir görünümde sahip olacaktır.

Doğal görünümün daha ideal olması kişinin yaşı ile de değişebilir. Erkek tipi saç dökülmesi ömür boyu devam eden bir durumdur. Fakat 35 yaş üstünde saç dökülmesi hafifler. Bu yaşın altında saç ekimi operasyonu yaptıran kişiler işlemden sonrada dökülme olacağını bilmelidirler.

Saç ekim operasyonu sonrasında kabuklu bir görünüm oluşacaktır ama bu görüntü 5-6 gün içerisinde her gün yıkadığınız takdirde normale düzelecekti. Ekilen yeni saçlarda 3 ay süresinde çıkmaya başlar. Değişim 5 ay içerisinde hissedilecektir.

Kişiye göre yapılmış doğru ve profesyonel bir saç ekimi işlemi yaşam boyu devam eden doğal bir görünüm bırakacaktır. Sonuca varıldığında bu doğallığı sizde fark edersiniz.


+90 539 307 31 01 +90 543 655 92 78


Çilekli Cd. Gazeteci Ümit Deniz Sk. No:7 Etiler / Beşiktaş / İstanbul - Turkey

Gelişmelerden Haberdar Olun

Aşağıdaki kutucuğa E-Posta adresinizi yazarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

E-Mail adresleriniz gizlilik politakası gereği 3. şahılarla paylaşılmamaktadır.

Video

Saç Ekimi operasyonundan kısa bir görüntü

Bonita Hair Clinic

  • Bonita Hair Clinic yıllardır alanında uzman ekibiyle saç ekimi hizmeti vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan firmamız, bugüne kadar binin üzerinde saç ekimi işlemi yapmıştır