Saç Ekiminde Acı Hissedilir Mi?


Saç ekimi operasyonu lokal anestezi altında yapılan bir cerrahi uygulamadır. İki bölgeye lokal anestezi işlemi uygulanmaktadır. Bu bölgeler donör bölgesi ile ekim yapılacak olan bölgedir.

Saç ekiminde önce kişinin ense bölgesine lokal anestezi uygulanır. Bu işlem sonrasında kısa süreliğine kişide uyuşma olabilir. Bu işlem sırasında fazla bir ağrı hissedilmez. Hatta bazı hastalarımız hiç ağrı hissetmediklerini bile söylemektedirler. Bu durum kişiden kişiye fark etmektedir. Ense bölgesi uyuşturulduktan sonra saç kökleri birer birer alınır.

Enseden saç köklerinin alınmasından sonra kişinin ekim yapılacak bölgesine lokal anestezi işlemi uygulanır. Önde de uyuşukluk sağlandıktan sonra saç köklerinin ekimi alım işleminde olduğu gibi teker teker yapılmaktadır. Alım ve ekim sırasında hasta rahat bir şekilde konuşabilir ve televizyon seyredebilir.

Hasta alım ve ekim işlemi sırasında hiçbir şekilde ağrı veya sızı hissetmez ve bunun sonucunda da istediği doğal ve sağlıklı saçlarına kavuşabilir.


+90 539 307 31 01 +90 543 655 92 78


Çilekli Cd. Gazeteci Ümit Deniz Sk. No:7 Etiler / Beşiktaş / İstanbul - Turkey

Gelişmelerden Haberdar Olun

Aşağıdaki kutucuğa E-Posta adresinizi yazarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

E-Mail adresleriniz gizlilik politakası gereği 3. şahılarla paylaşılmamaktadır.

Video

Saç Ekimi operasyonundan kısa bir görüntü

Bonita Hair Clinic

  • Bonita Hair Clinic yıllardır alanında uzman ekibiyle saç ekimi hizmeti vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan firmamız, bugüne kadar binin üzerinde saç ekimi işlemi yapmıştır