Ekilen Saçlar Ne Zaman Çıkar?


Saç ekimi sonrası hastalar genel olarak saçların ne zaman çıkacağını merak ederler. Saç ekimi sonrası kişide saçların çıkması kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Genel olarak ekimden 6 ay gibi süre içerisinde saçlar çıkmaya başlar.

Bugüne kadar kişiler saçsız olarak durdukları için 6 ay gibi bir süre onlar için çok uzun bir süre olacağını düşünmüyoruz.

Saç ekimi sonrasında saç derisinde kabuklanmalar meydana gelebilir. Kabuklanma gibi bir durumla karşılaşıldığında hiç telaşa gerek yoktur. Bunlar saç ekiminden sonra olması gereken durumlardır. Bu kabuklanma kısa sürede geçer ve tamamen kaybolur. Saçlar 6. Ayda çıkmaya başlamasıyla beraber 10. ay’a gelindiği zaman tamamen çıkar ve artık uzama durumu daha hızlı bir şekilde görülür. Artık saçlar daha canlı ve doğal bir hal alır.

Saç ekiminden sonra daha canlı ve doğal bir görünüm elde etmek isteniyorsa mutlaka işlem öncesinde iyi bir araştırma yapılması gerekilir. Hasta karar vermeden merkez ve doktor araştırmasını iyi bir şekilde yapıp karar vermelidir.


+90 539 307 31 01 +90 543 655 92 78


Çilekli Cd. Gazeteci Ümit Deniz Sk. No:7 Etiler / Beşiktaş / İstanbul - Turkey

Gelişmelerden Haberdar Olun

Aşağıdaki kutucuğa E-Posta adresinizi yazarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

E-Mail adresleriniz gizlilik politakası gereği 3. şahılarla paylaşılmamaktadır.

Video

Saç Ekimi operasyonundan kısa bir görüntü

Bonita Hair Clinic

  • Bonita Hair Clinic yıllardır alanında uzman ekibiyle saç ekimi hizmeti vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan firmamız, bugüne kadar binin üzerinde saç ekimi işlemi yapmıştır