DHI Yöntemi ile Saç Ekimi

Direct Hair Implant)


Ekim yapılacak olan bölge için gerekli greftler alınırken var olan saç köklerinize herhangi bir zarar gelmez. Choi (kalem) tekniği uygulanarak alınan saç kökleri teker teker ve olabildiğince sık olacak şekilde yerleştirilir. Bu nedenle DHI saç ekimi tekniği ile yapılan saç tasarımlarında en doğal ve en başarılı sonuca kavuşursunuz. Ayrıca herhangi bir kanal açma, kesi ve dikiş işlemi olmadığından günlük yaşantınıza en kısa sürede dönebilirsiniz.


Saç ekimi yaptırmaya karar verdikten sonra bir saç ekim uzmanına danışmanız gerekmektedir. Öncelikle saç ekim merkezinde bulunan özel cihazlar ile saç analiziniz yapılır. Bu analizlerde saçınızın yapısı, kalitesi, dökülme potansiyeli, greft alınacak donör alanının yoğunluğu ve kaliteli greft sayısı hesaplanır. Ayrıca gerekli tetkik ve tahliller yapıldıktan sonra, test sonuçlarınızın plastik cerrah ya da saç ekim uzmanı tarafından analiz edilmesi gerekir. Saç ekimi işlemine uygun olduğunuz onaylandıktan sonra doktorunuz ile birlikte ekim yapılacak alanı belirlemeniz gerekiyor. Ekim yapılacak bölgenin belirlenmesinde ise şakak ya da tepe bölgesindeki açıklığın büyüklüğü, kaliteli saç kökü sayınız, genetik yapınız gibi etmenler rol oynuyor. Ekim yapılacak bölge çizim ile belirlendikten sonra hangi saç ekim işleminin sizin için en uygunu olduğuna karar veriliyor.


+90 539 307 31 01 +90 543 655 92 78


Çilekli Cd. Gazeteci Ümit Deniz Sk. No:7 Etiler / Beşiktaş / İstanbul - Turkey

Gelişmelerden Haberdar Olun

Aşağıdaki kutucuğa E-Posta adresinizi yazarak gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

E-Mail adresleriniz gizlilik politakası gereği 3. şahılarla paylaşılmamaktadır.

Video

Saç Ekimi operasyonundan kısa bir görüntü

Bonita Hair Clinic

  • Bonita Hair Clinic yıllardır alanında uzman ekibiyle saç ekimi hizmeti vermektedir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile yola çıkan firmamız, bugüne kadar binin üzerinde saç ekimi işlemi yapmıştır